Kontakt

SURNADAL

Karin Helen Halle

Leder av utviklingsprogrammet
Bedriftskontakt/Surnadal Havn
Karin Helen Halle
Kommunalsjef i Surnadal Kommune
Telefon:  716 55 832
Mobil: 416 19 200
E-post: karin.halle@surnadal.kommune.no

Anne Lise Wullum

Medie- og markedsansvarlig/Rekruttering 
Anne Lise With Wullum
Prosjektleder ved Plan og utvikling Surnadal kommune
Telefon: 71 65 58 32
Mobil: 908 50 020
E-post: anne.lise.wullum@surnadal.kommune.no

Anne Gulla Hagen

Økonomi
Anne Gulla Hagen
Økonomileder
Sunndal næringsselskap
Telefon: 905 20 521
E-post: anne@suns.no

Harald Bredesen

Bedriftskontakt/Surnadal industriområde
Harald Bredesen
Næringskonsulent og Hoppid-kontakt/
Surnadal kommune
Telefon: 71 65 58 50
E-post: harald.bredesen@surnadal.kommune.no

SUNNDAL

Per Helge Malvik

Økonomiansvarlig utviklingsprogrammet
Bedriftskontakt/Sunndal Næringspark
Per Helge Malvik
Daglig leder Sunndal Næringsselskap
Telefon: 71 68 99 72
Mobil: 908 59 380
E-post: per.helge@suns.no

Mette Sæter Ormset

Entreprenørskap/Rekruttering
Mette Sæter Ormset
Prosjektleder Sunndal Næringsselskap
Telefon: 71 68 99 76
Mobil: 932 56 771
E-post: mette@suns.no

Sigrun Røyset

Rekruttering/Bolyst
Sigrun Rødset
Prosjektleder
Sunndal kommune
Telefon: 71 69 90 19
E-post: sigrun.rodset@sunndal.kommune.no

Ninni Innvik

Entreprenørskap/gründere
Ninni Innvik
Prosjektkoordinator Sunndal Næringsselskap
Telefon: 71 68 99 70
Mobil: 97 53 39 42
E-post: ninni@suns.no

Del på Facebook